AUTOMOBILIŲ POLIRAVIMAS

Kaip prižiūrėti automobilį, kad jis visada blizgėtų ir būtų gražus? Yra keli faktoriai, kurie automobilį braižo ir jis tampa matinis-tai:

  • plovyklose esantys šepečiai
  • į kibirą merkiama kempinė

Norint, kad automobilis būtu gražus blizgesiu ir žavingas savo spalva, jis turėtų būti poliruotas ir plaunamas tik aukštu slėgiu. Ne ką mažesnį poveikį automobilio lako ar dažo paviršiui turi ir saulės spinduliai vasarą, bei druskos, barstomos žiemos metu. Bet nuo šių agresyvių aplinkos veiksnių jau yra  siūlomos specialiai tam sukurtos priemonės – tai NANO dangos.
Poliravimo dėka pašalinama didžioji dalis mikro subraižymų, kurie atsiranda plaunant automobilį šepečiais ar kempinėmis, po plovimo naudojant netinkamas sausinimui priemones. Poliravimo dėka yra pašalinami ne tik įbrėžimai, bet ir perdažyto paviršiaus defektai.

                                                           Prieš poliravima       Po poliravimo

Pirmuoju poliravimo etapu yra atliekamas dalinis šiaušimas, kuris praktiškai nesumažina lako sluoksnio ant automobilio ir išsaugo tą patį kiekį šagreno, bet pašalina mikro suraižymus ir šiek tiek gilesnius įbrėžimus. Šio poliravimo kaina priklauso nuo automobilio dydžio, stovio ir spalvos. Juo geresnė lako būklė, tuo, žinoma, mažesnė kaina.
Antrasis poliravimo būdas yra šiektiek sudėtingesnis. Jis yra atliekamas tada, kai automobilis yra pilnai ar bent jau dalinai perdažytas, kad pašalinti dažymo broką, arba, esantys mikro suraižymai yra itin gilūs. Šio poliravimo kaina taip pat priklauso nuo automobilio spalvos, dydžio ir perdažymo kokybės.
Galutiniais poliravimo aspektais yra išgaunamas šlapio paviršiaus efektas ir automobilis yra padengiamas apsauginiu sluoksniu, kuris neleis taip greit prikibti purvui, druskoms ir kartu apsaugos nuo kaitrių saulės spindulių. Automobilio priežiūra tampa labai paprasta ir lengva ir užtenka plaunant automobilį naudoti tik aukšto slėgio įrenginį.
Taip pat yra atliekami ir sudėtingesni poliravimo darbai, kai lako paviršius yra gana smarkiai pažeistas plaunant tiek kempine, tiek šepečiais. Tokių darbų sąmata yra derinama individualiai priklausomai nuo lako būklės, kliento pageidavimų ir t.t.
Taip pat yra galimybė padengti automobilį ir automobilio stiklus NANO DALELIŲ , CERAMIC ARMOR COAT arba NANO SHINE COAT DANGOMIS.